معرفی آکادمی
0 votes

معرفی آکادمی

آموزش و کسب مهارت، اولین قدم برای ورود به هر عرصه‌ای است. استعداد و هنر زمانی در انسان شکوفا می شود و ظهور و بروز پیدا می‌کند که علم و مهارت های مرتبط با آن را به دست آورده باشد. آکادمی نبراس با علم به این موضوع و با هدف شناسایی و شکوفایی استعدادهای هنری کشور راه‌اندازی شده است.
این آکادمی به اتکاء دانش تخصصی هنر و با بکارگیری اساتید و هنرمندان بنام (که از علم و تجربه قابل توجهی برخوردارند)، در طراحی دوره‌های آموزشی خود به نحوی برنامه‌ریزی کرده است که هنرجویان با مهارتی که کسب خواهند کرد امکان حضور در تولیدات مجموعه نبراس پیکچرز را داشته باشند و یا بتوانند در آثار دیگر مجموعه‌ها فعالیت نمایند. عرصه هنر تصویری ایران اسلامی در تمامی دوره‌ها نیازمند استعدادها و چهره‌های جدید است، که امروزه این نیاز به شدت قابل لمس است، 
آکادمی نبراس مکانی برای شکوفایی استعدادهای هنری کشور است که با تربیت و حمایت خود ورود آنها را به دنیای حرفه ای هنر دست یافتنی می کند. ما می‌خواهیم در این حرکت نقشی هر چند کوچک داشته باشیم و ماموریت خود می دانیم راه را برای ورود نسل جدید در این عرصه هموار سازیم تا استعدادهای نو امکان درخشش یابند.